צילום חתונה בירושלים

כמה צריך לעלות לצלם לחתונה קטנה ?

כמה בערך צריך לעלות צלם לחתונה קטנה? קודם כל חשוב שנבהיר מה הפירוש של חתונה קטנה אז ככה חתונה קטנה זו חתונה בדרך כלל של זוגות בגיל השלישי בחייהם או כאלו שנישאים פעם שניה שמחפשים לעשות טקס קטן ומצומם במינימום עלויות.

לרוב זה ממש כמו אירוע קטן בר או בת מצווה ולא מורגש או נראה כמו צילום חתונה מלאה אין צילומי סיור אין הכנות מגיעים רק מעט לפני האירוע לכמה תמונות ובאירוע גם צילום מינימלי.

בדרך כלל רק סטילס או וידיאו של החופה בלבד כי זו ההגדרה הנכונה לאירוע קטן.

כמה עולה לצלם חתונה קטנה?

המחירים של צילום חתונה קטנה במידה והצילום עונה להגדרה שציינו בכותרת הקודמת צילום תמונות סטילס לאירוע חתונה קטנה כולל עריכה של התמונות על גבי USB צריך לעלות בסביבות האלפיים שקלים צילום תמונות לאירוע ערב כולל אלבום דיגיטלי כמובן שיש אפשרות להוסיף דברים מסוימים כמו הדפסת מגנטים באירוע או צילום וידיאו שהדברים הללו מיקרים בצורה משמעותית את חבילת צילום החתונה שלכם אבל במידה והאירוע הוא צילום חתונה קטנה שעונה להגדרה של חתונה קטנה אתם אינכם צריכים יותר מזה.

צילום לחתונה

כיצד בוחרים צלם שיודע לצלם חתונה קטנה?

צילום חתונה קטנה שונה לחלוטין מצילום חתונה גדולה גם הווי הצילום צריך להיות משהו רגוע נינוח שליו יותר תמונות אווירה פחות משפחתיות פחות להפעיל את הזוג ולכן לא כל צלם מתאים לזה.

צריך לראות צלם שיודע להשרות את האווירה הזאת ומבין את הווי האירוע מומלץ גם לחפש המלצות על הצלם מזוגות שעשה להם אירועים דומים על מנת להתרשם מהנעימות של הצלם ומסבר פניו שזה הדבר הכי חשוב באירוע מהסוג הזה ולא רק באירוע מהסוג הזה אדם שהוא נעים וסבלני זה כלל יסוד ובסיסי בכל ענף צילום החתונות והאירועים בפרט.

מה החבילה הכי מומלצת לצילום חתונה קטנה?

החבילה שאנו הכי ממליצים לרכוש מהצלמים השונים עבור צילום לחתונה קטנה היא חבילת בייסיק צילום אך ורק באירוע עצמו ללא הכנות אולי סיור קטן שעה לפני האירוע בתוספת סמלית.

להגביל בזמן עבודה מצומצם את הצילומים כמה שאפשר כולל אלבום דיגיטלי קטן אם מעט תמונות ולא משהו בומבסטי כמו בחתונה רגילה ובמידה ואתם עונים על ההגדרה הזאת חבילה כזאת ממוצעת לא צפויה לעבור את השלושת אלפים שקלים כולל הצילום בסיור מעט לפני מועד האירוע בסמיכות אליו.

כמה דברים לסוף שיבואו לכם בטוב

  • הצלם הממוצע ידרוש בדרך כלל על צילם החתונה כמו יום עבודה מלא לכן חשוב לתחם את הטווח דינמי של הצילום בשעות עבודה מסודרות על מנת שהצלם לא יוכל לחייב את הזוג על יום עבודה מלא כמו בחתונה רגילה מאחר והוא אינו עובד יום עבודה מלא
  • בדרך כלל צלם ינסה לדרוש מכם לעשות אלבום גדול כי שם הוא מרוויח יותר על הגרפיקה וההדפסה מהלקוח ואתם צריכים להיות מאוד נחושים בדעותיכם לקחת אלבום דיגיטלי קטן וקומפקטי גג אם מאה וחמישים תמונות ולא מעבר על מנת שזה לא יצא לכם יקר יותר
  • נהנים מהמאמר ? מקווים שכן השקענו המון שעות על חשיבה ותכנון הכתבה אתם מוזמנים להמשיך לעקוב אחרינו לעוד כתבות מעניינות בנושאי צילום והפקות אירועים 
תמונה של כלה שחור לבן

צילום בשחור לבן

אנו מוצפים בכמויות עצומות של צבע ופרטים שמגרים את חושינו וחיינו. ובתוך זה צילום שחור/לבן הוא אי של שקט, התבוננות,

מאמרים באותו נושא:

תמונה של כלה שחור לבן
צילום בשחור לבן

אנו מוצפים בכמויות עצומות של צבע ופרטים שמגרים את חושינו וחיינו. ובתוך זה צילום שחור/לבן הוא אי של שקט, התבוננות,

קרא עוד »
דילוג לתוכן