צילום חתונה בירושלים

תמונות בת מצווה

צילומי בת מצווה

PHOTO SKY

הילדה שלכם היא כבר לא ילדה, ואתם רוצים לחגוג את המעבר שלה מילדות לבגרות במלוא ההדר והשמחה. היום מה שלא מצלמים לא קיים ואם לא יהיה לכם צוות צילום בת מצווה מקצועי, בת המצווה תראה לא טוב בזיכרונות ותמיד תרגישו שהחמצתם משהו חשוב באירוע.

זאת רק בת מצווה בשביל מה צריך צלם מקצועי?

תחשבו שאתם קובעים עם צלם את הבוק שלפני הבת מצווה. הילדה קנתה בגדים, עשתה תספורת, התאפרה וחיכתה ליום הזה זמן רב מאוד. והצלם מאחר. לא מספיק שהצלם מאחר, המצלמה שהוא מביא איתו נראית לכם כל כך עתיקה שאתם חושבים שהיא צילמה את הכרזת המדינה. הצלם לא נחמד והתמונות לא יוצאות טובות כי הצלם לא מקצועי והציוד לא טוב. תתארו לכם שכך אתם מתחילים את האירוע הכי חשוב בחייה של בתכם.

בחברת  PHOTO SKY דברים כאלה פשוט לא קורים. האושר שלכם ושל בתכם הוא הדבר הכי חשוב לנו. אנו תמיד מגיעים בזמן, הציוד שלנו הוא הכי טוב ויש לנו את צוות  צילום בת מצווה הכי טוב שיש. אם אתם לא מאמינים לנו, אתם מוזמים להתרשם מהאתר שלנו ולראות את התמונות שבטוח תאהבו.

צילום בת מצווה אומנותי

מה יש לנו להציע לכם?

קודם כל הכי טוב לסגור איתנו חבילה שלמה שכוללת גם צלם לבוק בת מצווה וגם צוות צילום של תמונות ווידאו לאירוע עצמו. אתם תקבלו מאיתנו אלבום מדליק של 20 דפים או 40 דפים, כמובן לפי בחירתכם. אתם תקבלו מאיתנו גם אלבום דיגיטלי שאותו תוכלו לשלוח לכל מי שרוצה לראות כמה בתכם יפה. תקבלו מאיתנו כמובן גם סרט מלא של בת המצווה, אם קליפ שיסכם לכם את כל הרגעים הכי חשובים של האירוע.

יש לנו המון סבלנות. שבתכם תיקח כמה זמן שהיא צריכה להתלבש, להתאפר, לסדר את השיער,  להתרגש, לדבר עם ההורים ועם החברות,  לעשות פוזות וכמובן לצלם עוד ועוד ועוד תמונות, עד שהילדה תרגיש שהכול מושלם.

ילדה שמחה או ילדה בוכה

בחירת צלם בת מצווה יכול להיות ההבדל בין ילדה שמחה לילדה בוכה. אנו ב PHOTO SKY מתחייבים תמיד להוציא את בתך יפה ושמחה, ושבת המצווה שלה ייזכר כאירוע הכי כיף שהיה לה בחיים.

מקומות לצילום בחורף

באיזה מקומות להצטלם בחורף

מצד אחד החורף כמעט כאן והולך להיות קר וגשום ובעיקר חשוך. מצד שני הברקים והרעמים יכולים להוות רקע לצילומי חורף מיוחדים

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן