צילום חתונה בירושלים

עלינו

חוגגים אירוע ? אנחנו בPHOTOSKY נעזור לכם לתעד את זה בצורה מושלמת!

יום כל כך מיוחד בדרך אליכם חיים שלמים מחכים ומצפים ליום נפלא שכזה "יום חתונתו יום שמחת ליבו". ההתרגשות בעיצומה, מעצם ההכנות ליום כל כך מיוחד.

ומושקע גורמת המון פעמים לזוגות לא לשים לב לפרטים הקטנים מהלחץ. וביום המיוחד שלהם הם עלולים לשכוח מהאופוריה להדריך ולהנחות את הצלם כיצד לנהל את האירוע לשביעות רצונם וזה חברים דבר שהמון זוגות יקרים לצערי נופלים בו לכן זאת הסיבה שהקמתי את PHOTOSKY החברה המובילה צילום חתונות בירושלים.

אני בעשור האחרון צילמתי מאות חתונות, וזכיתי גם בתואר צלם השנה של ירושלים שלוש שנים ברציפות! שאלו אותי באחת מהכתבות שעשו עלי בעיתון ישראל היום, מה הסיבה שלדעתי הגעתי למצב שאני זוכה שלוש שנים ברציפות בתואר כל כך נחשק בעיר? ועניתי להם את הסיבה האמתית שלשמה אני חושב שבחרו בי, וזה נטו לדעת לשים את הלב על השולחן, להיפגש באופן אישי עם הזוגות להדריך אותם, לעזור להם, להתעניין בהם באמת, זו כבר מעבר לעבודה בשבילי זו שליחות!

לתעד עבורם את צילום החתונה שלהם מבחינתי אני מסתכל על כל חתן וכלה כאילו זה אחי ואחותי שם ואני אישית מגיע ומתחייב לדאוג שהצוות שאיתי יהיו הצוות הכי מקצועי לצילום חתונה בירושלים.

תמונה של סטודיו לצילום
סטודיו לצילום (Photo Sky)
צלם השנה יונתן כהן

כיצד מארגנים צילום לאירוע ?

בפגישה הראשונה במשרדנו אנחנו נדע לענות על כל השאלות והצרכים של הזוג ולאחר מכן ביחד נרכיב את הל"וז של צילום החתונה נעבור אתכם משלב לשלב מטלטל ככל שיהיה נתבונן ביחד ברשימות המוזמנים.

נתכנן את צילומי המשפחות ונוודא עמכם שהם אכן מגיעים בזמן נבחן ביחד אתכם את הלוקיישנים המיוחדים ביותר לצילומי הזוגיות ביום החתונה שלכם נבצע אתכם תיאום ציפיות ניתן ונקבל מכם רעיונות מיוחדים לצילומים שלכם כדי לעזור לכם לייחד את החתונה שלכם ולהבדיל אותה מחתונות אחרות.

בחינת כשירות הצלם לאירוע שלכם?

זוגות רבים רצים אחרי שם של צלם גדול ומתלהבים ממנו והמון פעמים משלמים לו מחיר גבוה בהרבה.

ממה שהמחיר המקובל בשוק לצערי גם מתאכזבים הרבה בשביל למנוע את זה אני מציע לכולם לבחון את הצלם בפגישה מעבר להתלהבות והכל לראות שהוא באמת מתאים לצלם את החתונה שלכם ולהפוך את היום המיוחד שלכם ליום המיוחד של הצלם.

אז איך עושים את זה ? בשיחה אתו מבקשים לבצע תיאום צפיות להראות לו רעיונות מיוחדים שלכם לתמונות ולראות שהוא לא מבטל אתכם כי זו נטייה שיש לצלמים גדולים אבל היתרון בין צלם גדול רגיל לצלם גדול שלנו הוא האפשרות לצאת מהקופסא ולהכיל את הרעיונות המיוחדים שלכם ולחדד.

אותם ולהפוך אותם לדמיון יוצר מציאות זה המוטו שלנו בPHOTOSKY אנחנו דואגים לכל אירוע מהקטן ועד הגדול להפוך למיוחד ביותר עבורכם ועבורנו.

אז יאלה בואו נתחיל!

דילוג לתוכן