עלינו

שלום שמי דוד מנסורה

התחלתי את דרכי בתחום הצילום מגיל מאוד צעיר את המצלמה הראשונה בחיי קיבלתי כבר בגיל 9 ושם זאת היתה בעצם אהבה הראשונה שלי אני לא מפסיק לצלם חי ונושם צילום הוגה ימים ולילות רעיונות לדברים חדשים.

את האירוע הראשון בחיי צילמתי בכותל ובעקבות זאת המקום הזה הפך להיות למיוחד עבורי הרגשתי ששם נפתחה עלי ברכת שמים במשך שלוש שנים ברציפות הספקתי לסיים לימודי צילום במכללת בצלאל בהצטיינות  אנשים מהצד שואלים אותי כיצד עשית זאת ? 

איך הגעת להשגים כאלה? אני עונה להם בחיוך קטן ״התמדה נחישות ועבודה קשה בעיקר״.

 
תמונה של סטודיו לצילום
סטודיו לצילום (Photo Sky)
תמונה של משרד לעריכת וידאו
משרד לעריכת וידאו

להפוך את החלום למציאות

היה לי חלום להיות צלם גדול והלכתי אחרי החלום הזה. סוד הקסם הוא סבלנות והמון סבלנות בעיקר אם לקוחות לדעת תמיד להסתכל בעיין מקצועית על כל אירוע באשר הוא לזהות את הזווית הנכונה ביותר לצילום בליווי ציוד מתקדם.

יחד איתי נמצאים צוות צילום מקצועי שמלווים אותי מתחילת הדרך וביחד אנחנו יוצרים צוות צילום שיודע להשלים אחד את השני ולהביא ללקוח מוצר שלם וגמור בצורה הטובה ביותר שניתן להשיג אנחנו מצלמים יחד חתונות , בר ובת מצוות , ועוד אירועים.

 

טעימה קטנה מהאירועים שלנו

אצלנו כל תמונה מספרת סיפור שלם וסוחף, כאן תוכלו לראות כיצד נראת תמונה שצולמה על ידי צלם מקצועי בעל ניסיון רב בתחום, שיודע לזהות זווית צילום נכונה בכל פריים ופריים, בעיקר בחתונות ששם יש את התפאורה הגדולה ביותר של האנשים והאבזור המתאים לצילומים.

בשטח הגלריה שלנו תוכלו להתרשם מעבודות מכל מיני סוגים של אירועים שונים בכל תמונה שאתם עומדים להביט אתם תראו סיפור שלם וחוויה עוצמתית שכל תמונה יכולה להעביר לכם גם מבלי להיות במקום מוזמנים להיכנס.

WhatsApp דברו איתנו בWhatsApp
דילוג לתוכן