צילום חתונה בירושלים

פורטפוליו ברית מילה

אנו מציעים לך צלם לברית שייתן לך קצת שקט ושלווה. מזל טוב נולד תינוק. לפי ההלכה יש לך 8 ימים לארגן טקס ברית מכובד למשפחה ולחברים. בין משרד הפנים, ליווי האישה בבית החולים, קניות של מצרכים לתינוק והתכוננות נפשית לשינוי שעברו חייך כעת, למי יש זמן לארגן ברית. בין הזמנת אולם, מוהל , משפחה וחברים, אנו יכולים להקל  בדבר אחד, בצלם לברית. כל מה שאתה צריך זה להרים אלינו טלפון, ואנחנו נעשה את השאר.

תיק עבודות ברית

PHOTO SKY

גם לברית וגם למסיבה

הרבה פעמים נהוג לעשות בנפרד את הברית ונפרד את המסיבה של הברית. לשניהם מומלץ לקחת צלם לברית מקצועי ובשביל שניהם יש לכם אותנו. בשביל מה להרים טלפון לשתי חברות צילום שאצלנו תוכלו לקבל הכול.  אני מציעים גם צילום של תמונות וגם סרטי וידאו, גם של טקס הברית עצמו וגם של המסיבה.

אנחנו בPHOTO SKY לא רק גמישים ונוחים למשתמש, אנחנו גם ממש טובים בלצלם דברים. בטח יצא לך לראות את התמונות שלנו באתר. אם לא, זה הזמן לדפדף לדף הבא ולראות אותן, אבל לא לשכוח לחזור ולקרוא את המאמר, כי חבל להפסיד הרבה מידע חשוב שיש בו.

תמונה צילום אירועי ברית מילה

ומה אם בנות המין היפה?

נולדה לכם בת חמודה. חשוב לכולם ידעו כמה היא יפה, וכמה ההורים שלה יפים. אנו מציעים לכם  צלם לבריתה שיבוא ויצלם לכם את המסיבה, כמובן גם סטילס וגם וידאו.  חבילת הברית והבריתה כוללת גם אלבום דיגיטלי, גם אלבום תמונות וכמובן סרט של האירוע, כך שאתם מסודרים איתנו ויש לכם ראש שקט.

אגב אם עדיין לא ילדת ואת רוצה שכולם ידעו שאת יפה גם  בהיריון, אנו מציעים לך בוק היריון מושקע. תביאי כמובן כמה סטים של בגדים ותחשבי על כמה אופציות של איפור ושיער. יש לנו זמן אנחנו לא ממהרים. נשמח כמובן לקבל ממך הצעה ללוקיישן לצילום. אנחנו מכירים הרבה מקומות טובים ויפים שאפשר לצלם בהם ואין שום בעיה להגיע עליהם גם בחודש מתקדם של היריון.

תמונה חבילת צילום ברית
צילום ברית מילה

עדיין לא התקשרת?

תודה לך שקראת את המאמר, עכשיו זה הזמן להרים אלינו טלפון ולהגיד לנו מתי צריך צלם לברית בשבילך. נדבר, נתאם, נגיע ונצלם. שיהיה במזל טוב ורק בריאות ונחת לך ולכך משפחתך.

צלם גדרה, צילומים בטבע

צלם גדרה הוא צלם שמבין את האזורים היפים שיש מסביב לגדרה ובהם ניתן לצלם חתונות ובר ובת מצוות. באזור גדרה

צלם הוד השרון לטבע מהודר בשרון

צלם הוד השרון יכול לקחת אתכם למספר מקומות שמשלבים טבע ואתרים היסטוריים שמהווים מקומות מצוינים לצילום חתונות ואירועים אחרים. בהוד

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן