צילום חתונה בירושלים

צלם לחינה בירושלים

חוגגים טקס חינה?

כל מה שחשוב לדעת למי שמחפש צלם לחינה בירושלים ורוצה לשמוע פרטים כיצד כל הדברים מתנהלים ואיך עושים את זה בצורה הכי נכונה שיש. בשנים האחרונות טקס החינה הפך להיות משהו שהוא כמעט מסט בכל אירוע עושים טקס חינה זה או אחר יש כאלה שמשקיעים פחות ויש כאלו המשקיעים יותר.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים צלם לחינה?

לאחרונה צצו להם המון מפיקים של חינות שמארגנים עבור הלקוחות את כל החינה וגם המון פעמים מכניסים להם בחבילת ההפקה צלם ותקליטן, לכן חשוב מאוד במידה והחברת הפקות של החינה סוגרים לכם את הצלם שלהם. לבקש להכירו בפן האישי על מנת לדעת את מי ומה אתם מקבלים לאירוע שלכם.

מה נהוג לעשות בטקס החינה?

כל עדה והמסורת המיוחדת שלה השם "חינה " עצמו הגיע מעדת המרוקאים. אבל בשנים האחרונות זה הפך להיות טרנד של כל העדות כל עדה ועדה לפי המנהגים שלה, אני באופן אישי הייתי בחינה של מוסיקה יוונית גם אין לזה באמת אף פעם סוף העיקר זה לחגוג ולשמוח.

 

כמה בגדים מחליפים בטקס חינה?

כאשר לוקחים מפיק או מפיקה שיעשו לכם את טקס החינה תצטרכו להחליף בגדים לפחות שלוש פעמים, אלה אם כן אתם מארגנים את זה לבד ואז אתם יכולים להחליף בגדים רק פעם אחת לצורך צילום טקס החינה שהוא חשוב מאוד כמנהג המסורת.

מה חבילת הצילום המועדפת לצילום חינה?

חבילה של 2 צלמים חובה לחינה אחד וידיאו ואחד סטילס הסיבה מאוד פשוטה. ככל שהאירוע מורכב מבחינת הצילום שלו האפשרות לצלם אחד לעשות גם וגם הופכת להיות כמעט ולא אפשרית בפרט באירוע כמו חינה בו האורחים מתקרבים לאוהל החינה, ועשויים להסתיר לצלמים אז צריך מישהו בעל ניסיון שיודע לתפעל את זה בצורה נכונה.

כמה דברים לסוף שיבואו לכם בטוב

  1.  את המאמר הבא כתב יונתן כהן צלם השנה של העיר ירושלים וצלם שעובד המון אם מפיקים של חינה ונמצא בכל סוגי אירועי החינה מכל העדות ומכל הסגנונות.
  2.  מניסיוני האישי אני ממליץ לכם תמיד לדאוג שיהיה מישהו שיעזור בניהול טקס החינה אחרת עלולים לנהל אותו בצורה לא נכונה מחוסר ידיעה וכל התיעוד עלול להתחרבש.
  3. הטבה בלעדית למגיעים ממאמר זה כ 20% הנחה לחבילת צילום לחינה בירושלים והסביבה.
מקומות לצילום בחורף

באיזה מקומות להצטלם בחורף

מצד אחד החורף כמעט כאן והולך להיות קר וגשום ובעיקר חשוך. מצד שני הברקים והרעמים יכולים להוות רקע לצילומי חורף מיוחדים

יונתן כהן

צלם לחינה בירושלים

חוגגים טקס חינה? כל מה שחשוב לדעת למי שמחפש צלם לחינה בירושלים ורוצה לשמוע פרטים כיצד כל הדברים מתנהלים ואיך

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן