צילום חתונה בירושלים

פורטפוליו חתונה

תיק עבודות חתונה

PHOTO SKY

צלם חתונות

אתם עומדים בחופה, נשברה הכוס ואתם מתנשקים. זהו רגע שלא תרצי לשכוח. בדיוק בשביל זה צריך צלם חתונות שיתעד את הרגע המיוחד בצורה האיכותית ביותר. הצלם שאתם רוצים שיצלם הוא צלם שכבר ידע שהוא צריך לצלם את הרגע המיוחד שלכם, אפילו מבלי שתצטרכו לציין לו מה אתם רוצים. רק צלם בעל ניסיון, עין חדה ותזמון מושלם ידע מתי ואיך לצלם כל תמונה בחתונה שלכם.

צפו בתמונות חתונה

מה מיוחד בנו?

אתם בטח חושבים שצילום חתונות יוקרתי חייב להיות מאוד יקר, אך הדבר אינו נכון. כל מה שמפריד בין צילום בינוני לצילום יוקרתי הוא איכות הצלם ואיכות הציוד. אפשר להשיג היום את תמונות באיכות הכי גבוהה שיש במחירים עממיים שמתאימים לכל כיס. אנו מזמינים אתכם לראות את התמונות הרבות באתר שלנו, תמונות שצלמנו לזוגות כמוכם, אנשים רגילים, שנהפכו בזכות התמונות לכוכבים.

אנחנו ב PHOTO SKY תמיד קשובים לכם. אם יש לכם לוקיישן מעניין לצילום, אם אתם רוצים לעשות פוזות מיוחדות, יכול להיות שבא לכם צילומים שמשלבים משפחה חברים בצורה מיוחדת, אולי צילום של תלבושות מצחיקות בזמן הריקודים,  כל אלה יכולים  רעיונות מצוינים שנשמח שתשתפו אותנו בהם ויהיה לנו ממש כיף לעזור לכם להגשים את כל מה שתרצו.

תמונות סיור חתן וכלה

PHOTO SKY

הכול כלול

אנחנו לא רק מצלמים תמונות. צילום וידאו לחתונות זאת גם ההתמחות שלנו. ברוב האירועים אנו עובדים עם צוות צילום שכולל גם צלם סטילס וגם צלם וידאו, כך שיהיו לכם גם תמונות וגם סרט וידאו מהחתונה. גם את סרטי וידאו אנו עושים על הצד הטוב ביותר, בלי שום פשרות על איכות.

החבילה שלנו כוללת 3 אלבומי תמונות מרהיבים, אלבום אחד גדול לזוג המבורך, ושני אלבומים קטנים למשפחת החתן והכלה. אנו עומדים לרשותכם בטלפון ובאתר, שם תוכלו להתרשם מהחבילות שלנו, וכמובן לדון על מחירים.

לא לחסוך

צילום חתונות מקצועי יכול להיות ההבדל בין אירוע שייזכר לטובה בעוד שנים רבות, ויקבל מחמאות מהמשפחה והאורחים על התמונות, לאירוע בינוני שלא יהיה לכם כיף עם הצלמים, וגם התמונות לא יצאו טוב. אל תחסכו בספק הצילום שלכם, זה יעלה לכם ביוקר. רק עם PHOTO SKY תוכלו להיות בטוחים שצילום החתונה שלכם בידיים טובות.

8.3/10

צלם אירועים בנתניה

לכל שמחה שיש לכם באזור השרון מגיע לכם צלם אירועים בנתניה כשנכנס הדר מרבה לשמוח. ואם מרבים בשמחה, זה בזמן

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן