צילום חתונה בירושלים

צילום דוגמנות בירושלים

תקופת הילדות היא תקופה נהדרת שעוברת מאוד מהר ולפעמים יש רצון להיזכר בה. בנוסף, ישנם ילדים שאפשר לקדם אותם בעולם הדוגמנות, המשחק והבידור.

כל אלה ועוד הם סיבות טובות לערוך צילום דוגמנות בירושלים. למה דווקא בירושלים? בירושלים יש את הלוקיישנים הכי טובים לצילום דוגמנות. מנופים מדהימים, דרך אתרים ארכיאולוגים מיוחדים וכמובן גולת הכותרת של העיר, הכותל המערבי, שהרקע שלו הופך כל צילום להרבה יותר יפה.

אנו גם מציעים לכם צילומים בסטודיו שלנו, כאשר ישנה אופציה טובה לערוך שילוב של צילומי סטודיו עם צילומים בלוקיישנים. 

מה תקבלו מאיתנו בצילומי דוגמנות

  • אנו נצלם את הילד או הילדה שלכם במספר לוקים שונים, כאשר כל לוק יכול להיות לא רק תלבושת  שונה, אלא גם תספורת ואיפור המתאמים לתלבושת. 
  • אתם תקבלו מאיתנו לפחות 300 תמונות שאותן נערוך ונשפר כך שייראו הכי טוב שאפשר. איתנו הילדים שלכם יצאו מושלמים.
  • הצלם שיצלם את ילדכם הוא צלם מקצועי שצילם הרבה מאוד דוגמנים ודוגמניות והוא מכיר את תחום צילום הדוגמנות על בוריו. הצלם שלנו הוא לא רק עורך צילומי דוגמנות לילדים בצורה הכי מקצועית שיש, הוא גם יודע איך לגרום לילדים לשתף פעולה עם הצילומים ולהפוך את חוויות הצילום לחוויה כייפית שבסופה הילדים שלכם ירצו לחזור ולעשות עוד צילומים.
  • הצילומים שלנו הם ברמה של צילום בוק דוגמנות מקצועי שלא רק יאפשר לכם להיזכר בילדות הנפלאה של ילדכם אלא גם תוכלו להראות את הבוק לסוכנויות דוגמנות ומשחק, וכך לקדם את הקריירה המקצועית של הילד או הילדה בתחום המשחק והבידור. תוכלו להעלות את הצילומים  לרשתות החברתיות ולהפוך את ילדכם לכוכבי רשת, דבר שיכול להיות מאוד כייפי ומשתלם כלכלית לכם ולילדכם. 

אנחנו גם עורכים צילומי בוק לפני בר או בת מצווה

לא כל חברות הצילום מציעות צילומי בוק לפני בר או בת המצווה. אצלנו תוכלו לעשות צילום דוגמנות בירושלים שאיתו הילד או הילדה שלכם יוכלו להפוך לדוגמנים ליום אחד. כאשר מצלמים בוק לבר\בת מצווה, לעתים עורכים את הצילומים ביום האירוע.

זה פחות מומלץ כי יש הרבה מאוד דברים להספיק ביום האירוע, מה שהופך את הצילומים ללחוצים ופחות מהנים. אנחנו נערוך לילדכם יום שמוקדש רק  לצילום בוק דוגמנות, כך שיהיה לכם את כל הזמן שבעולם לערוך את הצילומים בצורה מהנה שתשאיר לכם זיכרונות טובים מהחוויה. 

אתם רוצים לערוך צילומים לילדינו אבל לא יודעים מה לעשות

בדיוק בשביל זה אנחנו פה בשבילכם. אנחנו נדריך אתכם בדיוק מה צריך לעשות לפני יום הצילומים ובזמן הצילומים. תקבלו מאיתנו הדרכה ועצות איזה תלבושות להביא לילדכם, בהתאם למראה ולגיל, איזה תסרוקות לעשות, איך להתאפר, מה להגיד לילד, מה להשתדל לא לעשות ועוד. כל שאלה שיש לכם או עצה שאתם רוצים לקבל, אנחנו תמיד לשירותכם גם לשיחה וגם בפנייה דרך צ'ט, וואטסאפ ומייל. 

אנחנו שמחים להעניק לכם שירות של צילום דוגמנות בירושלים שגם יזכיר לכם את הילדות הנפלאה של ילדכם וגם יאפשר לכם להפוך את הילד או הילדה שלכם לדוגמנים ושחקנים מקצועיים.

מקומות לצילום בחורף

באיזה מקומות להצטלם בחורף

מצד אחד החורף כמעט כאן והולך להיות קר וגשום ובעיקר חשוך. מצד שני הברקים והרעמים יכולים להוות רקע לצילומי חורף מיוחדים

צלם בר מצווה בירושלים

צלם בר מצווה בירושלים ישמח מאוד אם תציעו לו מה שאנו נציע לכם במאמר הזה. הצעה היא לעשות את הצילומים

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן