צילום חתונה בירושלים

מי הם הצלמים בכותל?

הצלמים בכותל המוכרים ביותר מאזור ירושלים מדובר בצלמים שעובדים גם אם מפיקי בר מצוות בכותל ומכירים את העבודה על בוריה יודעים בדיוק כיצד לנהל את הצילומים ומלווים אתכם בעיר ממש כמו מדריך ירושלמי.

הצלמים בצוות שלנו יעזרו לכם כערך מוסף מהצילומים גם להתמצות במקום האירוע בנוסף השירות שלנו כולל משלוח של כל החומרים הביתה בשליחות עד 14 יום מיום האירוע לכל חלקי הארץ אנחנו עובדים עם השליחים של דואר ישראל חברות השליחויות הטובה במדינה והם דואגים לספק לכם את העבודה הכי מהר שיש.

מה נדרש מהצלמים?

הכי חשוב קודם כל מה שנדרש מהצלמים בירושלים היא אדיבות אמר פעם ביל גץ הגדול ש80 אחוז מהעבודה היא השירות מעבר לאיכות המעולה אצלנו השירות במקום הראשון אנחנו יודעים שאתם שרויים בלחץ ביום האירוע ולא תזכרו להגיד לנו את הפרטים הקטנים.

לכן אנחנו מגדילים ראש ודואגים לצלם את כל מה שצריך שיהיה לכולם תמונות יפות ומיוחדות תוך כדי שירות אדיב ומקצועי אותו תקבלו בחיוך רחב שזה בעניי הדבר החשוב ביותר לדעת שהספק שנמצא אצלך באירוע עובד מכל הלב.

כמה זמן מראש צריך לסגור צלם?

זאת שאלה מאוד מעניינת כמה זמן מראש צריך לסגור צלם לבר מצווה בכותל ? מומלץ מיד לאחר שקובעים תאריך לסגור קודם כל צלם לפני הכל מפני שהצלמים המקצוענים בדרך כלל היומן שלהם מלא חודשיים מראש לכן עדיף לסגור מראש ברגע שקובעים את התאריך בנוסף גם צוות הצילום שלנו יכול לסייע לכם לקבל את הספקים הנוספים שעובדים איתנו והם מקצוענים לא פחות מאיתנו כמובן והם דואגים גם ללקוחות שלנו להנחות משמעותיות מהמתחרים.

כמו כן צריך לקחת בחשבון את דמי הביטול אצלנו עד שבועיים הודעה מראש לא מחויבים כלל בדמי ביטול במיוחד בתקופה מאתגרת זו כל מה שקורה ומתפתח אם הקורונה אז אנחנו מבטחים את הלקוחות שלנו באפשרות לבטל את האירוע או לדחות אותו ללא כל תשלום נוסף

כמה נקודות לסוף שיהיה מה לקרוא

צלם גדרה, צילומים בטבע

צלם גדרה הוא צלם שמבין את האזורים היפים שיש מסביב לגדרה ובהם ניתן לצלם חתונות ובר ובת מצוות. באזור גדרה

מצגת לבר/ בר מצווה ללא תשלום

מצגת לבר מצווה חינם

רוצה מצגת מגניבה של בר המצווה שלך? כל מה שיש צורך זה לעשות הזמנה  של חבילת צילום בר מצווה לשלוח

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן