צילום חתונה בירושלים

צלם בר מצווה בירושלים

צלם בר מצווה בירושלים ישמח מאוד אם תציעו לו מה שאנו נציע לכם במאמר הזה. הצעה היא לעשות את הצילומים בר המצווה בחלק מהאתרים הקשורים למלחמת ששת הימים, שבה שוחררה ירושלים, בשנת 1967.

כולם כמובן מקווים שהילד שלהם לא יצטרך ללכת לצבא, אבל כולם יודעים גם מהי המציאות פה. צילום באתרי  מורשת קרב הוא דבר מקורי וערכי שמראה שהילד שלכם מסור לעם היהודי ולארץ ישראל.

המקומות שבהם תצלמו הם גם מקומות של מורשת קרב וגם מקומות יפים לצילום, כך שתרוויחו גם ערכים וגם יופי.

צפו באלבום שלנו

לטרון וגבעת התחמושת

חיל השריון היה ונשאר אחד החיילות החשובים של צה"ל. חיל השריון היה אחד החילות העיקריים שעליהם צה"ל נשען בכל מלחמות ישראל.

המוזיאון בלטרון  הוא מקום מעולה לקחת אליו צלם בר מצווה בירושלים על מנת שיצלם אתכם גם בסטילס וגם וידאו. הצילום על רקע טנקים,

הנגמ"שים והנוף היפה מצוינים לאלבום תמונות שתקבלו, ולמצגת שתוכלו להציג לאורחים. אפשר לטפס על הטנקים ולהיכנס לתוכם, כך שתוכלו לצלם את הילד נהפך לחייל מחיל השריון שנוהג בטנק ומתכונן לירות בתותח.

הקרב על גבעת התחמושת היה אחד הקרבות ההרואיים שהיו במלחמת ששת הימים. בקרב זה נלחמה חטיבת הצנחנים בלגיון הירדני תוך שהיא מאבדת חיילים רבים אך מנצחת בקרב.

התעלות במקום, הבונקרים, הטנק  והמוזיאון של אתר ההנצחה הם מקום מושלם לצילום בר מצווה  גם ביום האירוע וגם בבוק ובקליפ שלפני האירוע. אפשר להלביש את חתן בר המצווה במדים, לקנות נשק צעצוע שנראה אמיתי ולדמות את כיבוש הגבעה.

זה מקורי זה ערכי וכולם אוהבים אקשן, כך שהאורחים יתלהבו מהסרט.

צפו בקליפ בר מצווה

ארמון הנציב והכותל המערבי

קחו את צלם בר מצווה בירושלים שלכם לארמון הנציב. בארמון הנציב היה קרב של חטיבת ירושלים כנגד הירדנים.

מה שטוב בארמון הנציב הוא שיש שם גם מבנה מרשים מאוד של ארמון הנציב, טיילת מצוינת  וגם תצפית על כל ירושלים. כל אלה מהווים רקע מושלם לצילומי מורשת שיצאו גם יפים ומחמיאים לחתן בר המצווה.

כיבוש העיר העתיקה והכותל המערבי הוא  השיא של שחרור ירושלים במלחמת ששת הימים. מומלץ מאוד לעשות סרט של חתן בר המצווה הולך ברחובות העיר העתיקה, נכנס דרך שער האריות מגיע לכותל (תצטרכו לעשות הפסקה בסרט בבידוק הביטחוני)  ומשם חתן בר המצווה מגיע לכותל ומנשק את האבנים הקדושות, כפי שחיילי צה"ל עשו בשנת 1967.

צלם ועורך וידאו שלנו יערוך את כל הסרט כך שהכול יהיה מקשה אחת שתצא מעולה.

את מי לקחת לצלם בירושלים?

צלם בר מצווה בירושלים לוקחים מחברת PHOTO SKY. למה? כי חברה זו תעשה לכם שילוב מושלם של תמונות וסרטים לבר מצווה, שאף חברה אחרת לא מסוגלת לעשות.

בואו תתרשמו מהאתר שלנו, מהתמונות, מרעיונות נוספים למקומות צילום ומהחבילות המשתלמות. אחרי שהתרשמתם תתקשרו, נשמח לדבר אתכם.

צלם אירועים בנתניה

לכל שמחה שיש לכם באזור השרון מגיע לכם צלם אירועים בנתניה כשנכנס הדר מרבה לשמוח. ואם מרבים בשמחה, זה בזמן

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן