צילום חתונה בירושלים

צילום בכותל משימה מאתגרת לצלמים מצטיינים

צילום בכותל זאת משימה קשה. התזוזה הקבועה של האירוע, התאורה המשתנה, האנשים שמסתובבים סביב והרקע שמשתנה במהירות הופכים את המשימה של צילום בכותל לקשה. אם תנסו לצלם בפלאפונים אירוע בצורה איכותית בכותל, אתם בטוח תכשלו.

פלאפונים, עד כמה שהם משוכללים וטובים, פשוט לא מספקים את הסחורה של ציוד צילום מתקדם. בנוסף, צריך צלם מקצועי על מנת להתגבר על האתגרים ולעשות צילומים איכותיים. חשוב לציין, לא כל צלם שהוא צלם מקצועי יודע איך לצלם אירוע בכותל. יותר מזה, גם אם הצלם הוא ירושלמי, לא בטוח שיהיה לו את היכולת להוציא צילומים איכותיים בכותל והוא ימנע מלצלם שם אירועים.

רק צלמים שההתמחות שלהם היא צילום בכותל הם צלמים שכדאי לכם להזמין לצלם האירוע שלכם. 

מה צריך כדי לצלם טוב בכותל

כדי שיהיה צילום בכותל שהוא איכותי וברמה גבוהה ביותר צריך כמה דברים מצלם. הדבר הראשון זה ציוד. רק מצלמה מקצועית, חדישה ולא זולה תעשה את העבודה של צילומים באיכות גבוהה. הצלם חייב להיות מצד אחד אתלט שנע במהירות ובשקט בין האורחים כך שהוא מצלם ולא מרגישים בו, ומצד שני לעתים הוא מופיע ולוקח את החוגגים לצילומים מיוחדים. עין חדה שיודעת מתי ואיך לצלם במהירות זאת גם תכונה שמחייבת צלם מקצועי. אין חכם כבעל ניסיון ולכן על הצלם להיות מנוסה מאוד.

גם היכרות טובה של הכותל, זה דבר חשוב מאוד. לצלמים שלנו יש את כל התכונות שמנינו פה ותכונות רבות אחרות שהופכים אותם למושלמים לצילום בכותל.

איזה אירועים אנו מצלמים בכותל

  • כל אירוע שאתם חושבים עליו שמתקיים בכותל ואתם רוצים לצלם אותו.
  • כל צילום בכותל של אירוע כולל צילומי סטילס, צילומי וידאו, אלבום תמונות יפה, קליפ מושקע, שירותי צילומים שלפני האירוע, מגנטים ועוד הרבה הפתעות יפות.

אנו ב-Photp Sky מתחייבים להעניק לכם שירותי צילום הכי טובים והכי מקצועיים שיש. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותסגרו צלם לאירוע שלכם. 

יונתן כהן

צלם לחינה בירושלים

חוגגים טקס חינה? כל מה שחשוב לדעת למי שמחפש צלם לחינה בירושלים ורוצה לשמוע פרטים כיצד כל הדברים מתנהלים ואיך עושים את זה בצורה הכי

קרא עוד »
מצגת לבר/ בר מצווה ללא תשלום

מצגת לבר מצווה חינם

רוצה מצגת מגניבה של בר המצווה שלך? כל מה שיש צורך זה לעשות הזמנה  של חבילת צילום בר מצווה לשלוח

תמונה של כלה שחור לבן

צילום בשחור לבן

אנו מוצפים בכמויות עצומות של צבע ופרטים שמגרים את חושינו וחיינו. ובתוך זה צילום שחור/לבן הוא אי של שקט, התבוננות,

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן