צילום חתונה בירושלים

מקומות שכדאי לקחת אליהם צלם בירושלים

צלם בירושלים, גם שהוא בעל מקצוע, תמיד שמח לשמוע הצעות על לוקיישנים לצילום שמי שרוצה להצטלם אוהב אותם. במאמר זה אחלוק אתכם ארבעה מקומות טובים לכל אירוע, בעיקר לחתונות אבל גם לבר ובת מצוות.

רחוב המטריות והגן הבוטני

הגן הבוטני הוא מקום נהדר שבו ממש יש אירופה קטנה בירושלים. במקום יש אגם יפה, פרחים אקזוטיים ובית קפה שנלקח מסרטי ג'יימס בונד שמשלב מסתוריות ורומנטיקה שמתאימים לכל זוג שרוצה להצטלם שם לפני החתונה. צלם אירועים מקצועי בהחלט ידע איפה בדיוק לצלם אתכם שם ואיך.

מקום טוב נוסף, שאפשר לקחת אליו צלם בירושלים הוא רחוב המטריות, שזה בעצם רחוב יואל משה סלומון ההיסטורי.

המקום  הוא רחוב ציורי מקושט במטריות שמייצרות מראה של שילוב  קלאסי וחדשנות שצלם טוב שיחבר את אלה לשמלת כלה ייצר את התמונה המושלמת ביותר שתוכלו לעשות. זהו גם מקום טוב לצילום בוק או צילומים של לפני האירוע של בר ובת מצווה כי המקום משדר הרפתקנות, היסטוריה ויופי שמתאימים לכל צילום.

תמונה צילום בירושלים

הגן היפני והעיר העתיקה

הגן היפני הוא מקום מצוין לצילום של תמונות לפני החתונה. מומלץ מאוד לקח לשם צלם וידאו שיצלם לכם את הקליפ של החתונה. הצמחים היפים, הגשר והבקתה האקזוטית הם מקום מאוד רומנטי, מקסים ומיוחד לצלם בו סרט. בנוסף, המקום יחסית נקי כך שלא תצטרכי לדאוג שיהיה אבק, צבע או כל דבר  שיש בעיר ומלכלך את השמלה לפני החתונה.

העיר העתיקה היא מקום קלאסי להביא אליו צלם בירושלים. המקום משלב קדושה,  היסטוריה, סמטאות אקזוטיות, קניון חדשני (ממילא)  וכמובן השיא, הכותל המערבי.

כל אלה נמצאים במרחק קצר אחד מהשני כך שאפשר לעבור ממקום צילום למקום צילום מהר יחסית. תיזהרו בסמטאות הצרות שלפני הכותל,  כי שמלת כלה רחבה יכולה להסתבך שם מאוד ולהיקרע או להתלכלך. תשתדלו להצטלם איפה שיש מרחב.

מי יצלם אתכם בירושלים

לא משנה כמה אקזוטי, רומנטי ויפה מקום הצילום. ללא צלם אירוע מקצועי התמונות שלכם לא יצאו טוב וחבל על ההשקעה של הכסף והזמן. אתם צריכים צלם שיהיה גם טוב, גם רגוע, כי אתם תהיו לחוצים, בעל עין טובה ואחד שלא ממזמז את הזמן, כי אין הרבה זמן לפני האירוע.

אתם צריכים צלם בירושלים של חברת PHOTO SKY. זה הצלם שיצלם אתכם באופן מושלם בירושלים. בואו, תתרשמו מהאתר, תקבלו רעיונות לצילום מהמאמר ותתקשרו אלינו לשיחת תיאום פגישת היכרות, או סתם שיחה לשאלה.

מצגת לבר/ בר מצווה ללא תשלום

מצגת לבר מצווה חינם

רוצה מצגת מגניבה של בר המצווה שלך? כל מה שיש צורך זה לעשות הזמנה  של חבילת צילום בר מצווה לשלוח

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן