צילום חתונה בירושלים

כיצד בוחרים לוקיישן לצילום?

מסתבר שצילומי החוץ בהם בני הזוג נראים כחלק מסרט הוליוודי, כבר פאסה. המגמה היא לערוך את הצילומים במרחבים הכי טבעיים לבני הזוג, כאשר הם נינוחים ונטולי 'פוזות'

צלם חתונות
צילומי זוג בעכו עתיקה

מה המגמה המובילה לצילומי חוץ כיום?

כיום צלם בצילומי חוץ יכול למצוא הרבה לוקיישנים מהממים שניתן להוציא בהם את התמונות הטובות ביותר בניהם הרי ירושלים, לצד הנוף המהמם והאהבה הפורחת של הזוג החדש.

עוד לוקיישן מיוחד לצילומי חוץ הוא האזור הדרומי של מצדה, בתוך החולות המדבריים – לתפוס כל רגע מיוחד של הזוג.

בדרך כלל, אנחנו מייצרים שם לוקיישן של פיקניק, כאשר בני הזוג יושבים ונהנים יחדיו מיין אדום ומעט פירות (בשביל להוסיף קצת צבע לתמונה), התוצאה מיוחדת מאוד.

חשוב שבחירת הלוקשיין תהיה בחירה מושכלת, בה ירגישו בני הזוג הכי בנוח שאפשר".

צלם ים
צילומי זוג בחוף הים

מהו הלוקשיין הכי רומנטי בעינייך?

הלוקיישן הרומנטי ביותר לדעתי הוא חוף הנמל בתל אביב יפו בשעות השקיעה המוקדמות, כאשר השמש מתחילה לשקוע וניתן לראות את המבט הנוצץ בעניי הזוג המאושר ולתעד כל רגע".

מהם הלוקיישנים הכי מיוחדים, לדעתך?

כהן: "לזוגות שעומדים להתחתן אני ממליץ בחום, לפני שהם מחפשים את הלוקיישן 'הכי מיוחד', שיחשבו על הלוקיישן שהם הכי מתחברים אליו, כדי שיהיה להם הכי כייף ונוח, כך יוצאות התמונות הטובות ביותר".

צלם חתונות מחיר
צילום ידיים

מהם הלוקיישנים ה'חורפיים' האידיאלים, בעינייך?

אפשר למצוא מקומות שהם סגורים, בהם  ניתן לצלם ולקבל תוצאות מעולות, כמו מתחם התחנה הישנה בירושלים (אפשר גם בתל אביב), שהוא מקום מיוחד מאוד בשעות הבוקר המוקדמות כאשר הוא ריק לגמרי, והזוג מהלך אל מול הדוכנים השוממים.

תמונ ריקוד ראשון באולם חתונות
צילום ריקוד ראשון

לסיכום, הטיפ הכי חשוב לצילומי חוץ?

צילומי חוץ הם צילומים מאוד מאתגרים וחשוב לדעת באיזה שעה לקיים אותן, כיוון שלאור השמש השפעה רבה על תוצאות הצילום.

אני מעדיף לקיים אותם בשעות הבוקר המוקדמות או  בתהליך השקיעה. המסר העיקרי הוא שהתמונות צריכות להיראות הכי טבעיות שאפשר והזוג צריך להיות ניחוח, לכן חשוב מאוד שייהנו

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן