צילום חתונה בירושלים

חמש שאלות שחייבים לשאול את הצלם לפני החתונה

מתחתנים? יופי מגיע לכם המון מזל טוב קודם כל. חשוב לדעת כשאתם מגיעים לפגישה עם צלם על מנת לברר לגבי החתונה חשוב מאוד לדעת כמה פרטים שיכולים להיות עבורכם קריתיים על מנת שהיום המושלם שלכם יתועד בצורה הטובה ביותר.

תמונה של כלה בשקיעה ליד הים
צילום כלה ביום החתונה

מה לעשות כשמגיעים לפגישה אם צלם

כאשר אתם מגיעים לצלם קודם כל תנסו להבחין בסבלנות של הצלם. במידה והוא אדם לחוץ שמשרה לחץ על הסביבה, כדי לכם לחשוב מחדש האם אתם לוקחים אותו ליום המיוחד בחייכם מאחר וביום כל כך לחוץ אתם צריכים שישרו עליכם אווירה של רוגע.

בנוסף לכך חשוב מאוד לראות המלצות על הצלם לדעת כיצד הוא עובד ואיך התגובות עליו ברחוב. בנוסף חשוב לראות עבודות של הצלם ושל צוות הצילום שהוא עובד איתם כדי לראות שהכל בהתאם לציפיות שלכם כל הנושא הזה של תיאום צפיות חשוב מאוד.

הידעת? במידה ובאירוע שלכם יש כמות רבה של מוזמנים ותרצו לחגוג עימם עד השעות הקטנות של הלילה יש לוודא עם צוות הצילום שהם מתכוונים להישאר עד סוף האירוע ולא יגיעו אליכם באחת בלילה וידרשו תוספת על שעות נוספות על מנת להימנע מכך יש לסכם מההתחלה את הנושאים האלה ולסגור את הפינות הללו.

תמונה כלה ופרחים
צילום לפני כניסה לחופה

זה ממש חשוב !!!

בנוסף לגבי חומרי הגלם של האירוע יש להצטייד בארד דיסק של לפחות 250 GB שעולה בסביבות ה 250 שח ולדרוש מהצלם את כל חומרי הגלם של תמונות הסטילס וחומרי ההסרטה על מנת לוודא שישאר לכם תיעוד מלא של כל היום המיוחד הזה.

אז לאחר שהרכבנו את כל המכלולים והמרכיבים הללו אנחנו מוכנים לצאת לדרך אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות ולקבל במתנה סשן צילומים בסטודיו שלנו בחינם על מנת שתוכלו להתרשם מכל המרכיבים הדרושים להרכיב את הצלם המושלם עבורכם שאלו אותי המון.

פעמים מי הצלם המושלם אז בהחלט אין צלם מושלם אבל יש את הצלם המושלם עבורכם, עבור כל זוג וזוג יש את הצלם המושלם שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר תוך כדי שירות ויחס אדיב ומסור במיוחד.

צילום דוגמנות בירושלים

תקופת הילדות היא תקופה נהדרת שעוברת מאוד מהר ולפעמים יש רצון להיזכר בה. בנוסף, ישנם ילדים שאפשר לקדם אותם בעולם

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן