צילום חתונה בירושלים

המקומות הכי טובים לצילום חתונה באזור ירושלים

אחד הדברים הטובים בצילום חתונה בירושלים זה הלוקיישנים המדהימים והמיוחדים שאפשר לערוך בהם את הצילומים שלפני החתונה. נתחיל עם דבר חשוב. לרוב עורכים את צילומי החתונה ביום החתונה עצמו. זה נחמד וטוב אבל ממש לא חובה.

נכון, כל נושא ההפיכה של הכלה והחתן לחתן וכלה זה הרבה עבודה אבל אם תקדישו לצילומי החתונה יום נפרד, תוכלו להקדיש את כל הזמן רק לצילומים, מה שיאפשר לכם להוציא את הצילומים הכי טובים שיש. בנוסף, אם תרצו צילומי טראש, יום נפרד זה בהחלט מתבקש.

אנחנו כמובן יכולים לצלם אתכם גם ביום החתונה וגם ביום בנפרד, באותה האיכות, הכול כמובן לפי הבחירה שלכם. 

הלוקיישנים המדהימים שאנו ממליצים עליהם הם:

העיר העתיקה

השווקים המדהימים, האתרים הארכיאולוגים המדהימים וכמובן הכותל המערבי, עושים את העיר העתיקה בירושלים למקום אידיאלי לצילום חתונה בירושלים. קחו כמובן בחשבון שחלק מהמקומות צפופים ויש מקומות שקצת מאתגרים בהליכה עם שמלת כלה. אם תעשו הכול לאט בזהירות, ועם צלם מקצועי, יהיו לכם צילומים מושלמים.

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם

המקום הוא אחד הפנינות היפות בירושלים. זה ממש פיסת טבע מרשימה בתוך ירושלים העירונית. הגן פתוח כבר משעות הבוקר ויש בו הרבה מאוד מקומות שאפשר להצטלם בהם. אפשר להצטלם במדשאות היפות, באגם המדהים, בין העצים, ממש כמו ביער וגם עם הרבה פרחים מיוחדים ומעניינים. עדיף להתקשר למקום מראש ולבדוק את צריכים להזמין מקום לצילומים ואולי תצטרכו לשלם משהו סמלי, עלות סיור היא כ-20 ש"ח, על מנת לערוך את הצילומים. אין במקום שום קושי בהליכה ושום דבר רציני שילכלך את הבגדים. זה מקום מעולה לצילומים.

טחנת הרוח של מונטיפיורי

מדובר באחד מסמלי ירושלים הבולטים ביותר. במקום יש שילוב של מבנה היסטורי, כרכרה מרשימה של משה מונטיפיורי, נוף יפה של העיר, מורשת היסטורית וגישה קלה שמאפשרת צילומים בלי להתלכלך ועם גמישות רבה בזמנים.

כל המיקומים לא שווים כלום בלי צלמים מקצועיים.

לא משנה באיזה מיקום תערכו צילום חתונה בירושלים, ללא צלמים מקצועיים עם ציוד טוב התמונות לא ייצאו מושלמות. התמונות שיוצאות מהצילומים שלפני החתונה הן תמונות שאחרי זה יקשטו לכם את הבית, הן חייבות להיות מושלמות. איתנו ב-Photo Sky תהיו בטוחים שהתמונות שלכם יצאו הכי איכותיות שיש.

כל הצלמים שלנו הם צלמים מומחים בצילום של חתן וכלה לפני החתונה. אנו יודעים לצלם בכל שעות היום ובכל הלוקיישנים. אנחנו מכירים את ירושלים כמו כף ידינו ומכירים את הדרך הכי טובה לצלם בכל לוקיישן. תתקשרו אלינו עוד היום ותהיו בטוחים שבתחום הצילום שלך החתונה אתם מסודרים. 

צלם בר מצווה בירושלים

צלם בר מצווה בירושלים ישמח מאוד אם תציעו לו מה שאנו נציע לכם במאמר הזה. הצעה היא לעשות את הצילומים

מצגת לבר/ בר מצווה ללא תשלום

מצגת לבר מצווה חינם

רוצה מצגת מגניבה של בר המצווה שלך? כל מה שיש צורך זה לעשות הזמנה  של חבילת צילום בר מצווה לשלוח

צלם אירועים בנתניה

לכל שמחה שיש לכם באזור השרון מגיע לכם צלם אירועים בנתניה כשנכנס הדר מרבה לשמוח. ואם מרבים בשמחה, זה בזמן

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן