צילום חתונה בירושלים

צלם גדרה, צילומים בטבע

צלם גדרה הוא צלם שמבין את האזורים היפים שיש מסביב לגדרה ובהם ניתן לצלם חתונות ובר ובת מצוות. באזור גדרה יש בעיקר טבע, כך שהצילום באזור בהחלט מתאים לכל מי שחובב את הטבע.

צפו בקליפ בת מצווה של Photo Sky

מקומות צילום בבית אלעזרי

צלם גדרה יכול לקבל מכם רעיון לצלם בשני מקומות יפים מאוד בבית אלעזרי. בית אלעזרי שוכן על כביש 40 מספר דקות נסיעה צפונה מגדרה. שני מקומות הצילם שיש בו הם פלאנט טבע וחוות קטיף תותים.

פלאנט טבע הוא מקום מושלם לצילום חתונות וצילום של בר ובת מצוות. במקום יש חיות שאפשר להצטלם איתן והרבה פרחים ונוף טבעי.

האטרקציה המרכזית של  פלאנט טבע היא חוות הפרפרים. זה מקום מושלם לעשות בו צילומים של תמונות וגם סרט של קליפ של האירוע. אחד הדברים היותר מרשימים שיש הם הפרפרים שעפים מסביב לשמלת כלה, זה מיוחד, זה רומנטי וזה יפה.

המקום השני שמומלץ לצלם בו בבית אלעזרי הוא חוות התותים משק בגבעה. המקום הוא חווה שבה אפשר לקטוף תותים שנמצאים גבוה ולאכול אותם ישר אחרי הקטיף.

המקום טוב בעיקר לצילומי טראש כי שמלת כלה יכולה להתלכלך מהתותים. לכלות בת מצווה שרוצות להצטלם עם שמלה אדומה או צבעונית צלם אירועים מקצועי יכול לעשות צילומים מדהימים של בוק לבת מצווה במקום. הכי טוב בחוות התותים זה שאם תהיו רעבים בזמן הצילומים, תוכלו לאכול תותים בשפע.

תמונה צילום בגדרה

מקומות צילום בבאר טוביה

צלם גדרה ישמח אם תציעו לו ללכת לשני מקומות צילום מדהימים של טבע והיסטוריה בבאר טוביה. שני המקומות הם שדה שבו יש קטיף נוריות והמגדל בבאר טוביה.

אחד המקומות היפים להצטלם בהם בבאר טוביה הוא שדה נוריות שבו אפשר לעשות קטיף נוריות בפסטיבל המתקיים בחודשי האביב במקום. אין כמו כרי פרחים גדולים שמהווים רקע לנשיקות של זוג בדרך לחתונה או לבוק בת מצווה.

המגדל בבאר טוביה הוא מקום מצוין שיש בו שילוב של היסטוריה וטבע. בהחלט מקום טוב להצטלם בו לבר מצווה שכן יש בו מורשת ישראלית היסטורית על רקע שדה יפה. המגדל גם מהווה מקוום שבו יש מבנה מסתורי באמצע שדה שעל הקרקע שלו אפשר לעשות אחלה של צילומים לפני חתונה או צילומי טראש.

צפו באלבום של PHOTO SKY

מי הכי טוב לצלם אתכם?

כמו בכל מקום בארץ גם צלם גדרה בוחרים רק מחברת PHOTO SKY שלה יש צלמים שיודעים איפה יש מקומות טובים לצלם בהם והם גם קשובים לעצות והבקשות שלכם. כנסו לאתר שלהם, תיראו את התמונות היפות של הטבע ותתקשרו כדי שגם לכם יהיו תמונות יפות בטבע.

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן