צילום חתונה בירושלים

צילום סטילס לחתונה ? משתלם מאוד

כחלק מהווי החתונה וחלק מאוד מרכזי הוא בעצם צילום הסטילס בחתונה חשוב שתדעו שיש המון צלמי סטילס לחתונה אבל ויש אבל גדול אתם צריכים למצוא את הצלם הייעודי עבורכם צלם שייתן לכם מעבר לתמונות יפות ייתן לכם עבודה מקצועית תוך כדי תודעת שירות גבוה מאוד שזה משהו שהיא אפשר להתעלם ממנו.

צפו בקליפ חתונה

צלמי סטילס לחתונה ? כיצד למצוא והיכן?

כמו שציינו מקודם צלמי סטילס לחתונה הם מאוד משתנים מאזור לאזור מבחינת המחירים והשירותים הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את הצלם שיתאים עבורכם המקומות לחפש אותם? לדעתי המקום היום הכי טוב למצוא את הצלם הוא באינטרנט לחפש בגוגל או בפייסבוק מעבר לקבלת ההמלצות החמות שם תוכלו גם להתרשם מעבודות על הצלמים ומשם להמשיך איתם את התהליך בצורה כזאת שתתאים לכם.

צלם לחתונה

מי הוא הצלם המועדף לחתונה ?

מאחר ותחום הצילום הוא מאוד דינמי ומאוד משתנה יש צלמים שמתמחים יותר באירועים קטנים ויש כאלו שעובדים יותר על אירועים גדולים לכן חשוב מאוד לבדוק עם הצלם שהוא אכן מתמחה בצילום חתונות ויודע כיצד לספק את זה לכל לקוח בצורה המקצועית והטובה ביותר.

צלם חתונות

כיצד ניתן לדעת שהצלם המועדף לחתונה מתאים לנו ?

זו שאלה מצוינת בשביל לדעת שהצלם המועדף לחתונה מתאים דווקא לכם אתם צריכים קודם כל להיפגש אתו פגישה אישית, אנחנו בשפה המקצועית קוראים לפגישה הזאת "פגישת היכרות" בפגישה הזאת אתם יכולים להביא על הסף את השאלות החשובות שלכם בלי להתבייש לשאול את כל השאלות על מנת לקבל תשובות מספקות שיעזרו לכם לתכנן את הל"וז של האירוע שלכם.

אני באופן אישי עושה שלושה פגישות אם הזוגות אחת "פגישת היכרות" השנייה כשבועיים לפני מועד האירוע "פגישת תכנון האירוע" זו פגישה שבא אנחנו מתכננים ביחד את הל"וז עוברים על לוקיישנים בתמונות ובסיורים דיגיטלי שהכנתי מראש.

לפגישות האלה וכך רושמים ומתכננים את היום המאושר בחיים שלכם והפגישה השלישית אצלי היא כיום לאחר האירוע "פגישת סיכום" אתם מגיעים אלי אנחנו עוברים יחדיו על התמונות קצת צוחקים ומתכננים כיצד תקבלו את האלבומים ואיך תבחרו את התמונות והשירים לקליפים עד לקבלת התוצר הסופי.

צלם סטילז לחתונה

מה נהוג לשאול את הצלם לחתונה בפגישה ?

יש כמה שאלות שהם קריטיות בתשאול הצלם לחתונה שלכם השאלה הראשונה והחשובה היא היכן נפגשים לצילומי ההכנות ?

לראות את הלוקיישן לפני לדמיין כיצד תוציאו שם ביחד עם הצלם תוצאות טובות ומיוחדות עבור היום המאושר בחייכם בנוסף יש לשאול את הצלם אם איזה ציוד צילום הוא מגיע לוודא שהוא לא מביא אתו ציוד ישן שיכול הרבה פעמים לפגוע באיכות התמונה והכי חשוב לוודא אם הצלם שיש לו ציוד גיבוי אחרת לא לקחת את הצלם בשום פנים באופן כי כל האירוע שלכם עלול פשוט להיהרס ועל כן זאת ועוד גם לעבור על הפרטים הקטנים של החוזה לראות שהוא מתואם איתכם מבחינת שעות ומיקומים ול"וז האירוע רק כשמראים רצינות לצלם ככה הוא ידע להיערך בהתאם לאירוע ולעשות אותו הכי מושלם עבורכם

צילום בטבע

כמה דברים קטנים לסוף שיבואו לכם בטוב

  • הדבר הכי חשוב בצילום החתונה הוא קודם כל להגיע רגועים ונינוחים לצילומים לא לתת ליום הזה להשפיע עליכם אמר פעם פרופסור לצילום שכאשר המצולם מגיע נינוח לצילומים אז התמונות יוצאות הכי טבעיות ויפות וזה מה שאני ממליץ לכם בחום לעשות
  • בנוסף אנחנו הישראלים אוהבים מאוד להוריד מחירים ולהתמקח אם הצלם חשוב לעשות את זה אני לא אומר לא לעשות את זה בכלל אבל כאשר מנסים מעט יותר לדחוק את הצלם לפינה לפעמים זה גורם לו להסכים כי הוא כמו כולם רוצה גם לעבוד הבעיה העיקרית היא כאשר מגיעים לאירוע הוא עלול בעקבות מחיר נמוך מידי להגיע בחוסר חשק ולכן עדיף לתת תמריץ ולא להתמקח יותר מידי על המחירים אם צוות הצילום אלה שהכול יהיה על גבול הטעם הטוב
  • אהבתם את המאמר? מקווים שעזרנו לכם המאמר נכתב על ידי צלם השנה שלוש שנים ברציפות על מנת לעזור לזוגות להגיע לתובנות חשובות לפני לקיחת הצלם לחתונה שלהם כדי להביא אותם למקום שידעו לבחור ולעשות זאת בתבונה מקווה שעזרתי ניפגש במאמר הבא.

מאמרים באותו נושא:

דילוג לתוכן